INTEGROVANÝ ZESILOVAČ HIATO

Plinius HIATO - INTEGROVANÝ ZESILOVAČ

Díky poklidnému místu v inspirující krajině Nového Zélandu Vám může náš PLINIUS tým přinášet produkty, které reprodukují i tu emocionální stránku Vaší oblíbené hudby. Neporušená krása přírody nám pomáhá kombinovat nádherný zvuk, vynikající zpracování a technickou výjimečnost tak, abychom potěšili všechny Vaše smysly.

Napájení, sekce předzesilovače i zesilovače tohoto integrovaného přístroje jsou pečlivě sladěny, takže hudební zážitek, který poskytuje, je tak opravdový. Hiato má úroveň reprodukce, která je pro většinu systémů, složených ze samostatných komponentů, nedosažitelná. Systém dálkového ovládání ovládá i PLINIUS CD přehrávač. Na zadní straně zesilovače jsou madla, díky kterým lze s přístrojem jednoduše manipulovat, navzdory jeho objemu a hmotnosti.

Hiato respektuje prostředí, ze kterého inspirace pro jeho design vyšla. Splňuje všechny mezinárodní standardy ochrany životního prostředí. Když si pořídíte PLINIUS Hiato, nebudete zatěžovat životní prostředí, protože jiný zesilovač již nikdy nebudete potřebovat.

Uspořádání zadního panelu je velice komplexní, zahrnuje čtyři linkové vstupy a nastavitelný phono vstup (vyrábíme i verzi bez phona). U všech linkových a phono vstupů jsme použili vysoce kvalitní WBT RCA konektory. Dále zde najdete symetrické XLR vstupy pro CD a Line 1. Pro integraci do systému domácího kina má Hiato HT bypass vstup, vstup pro dálkové IR ovládání a 12ti-voltové vstup/výstup konektory. Nenápadný 3.5 mm jack na čelním panelu umožňuje použít přenosná média bez nutnosti připojení na zadním panelu. Výstupní připojení Hiata sestává ze čtyř párů výstupních WBT svorek, které umožňují použití bi-wiringu při připojení reproboxů, a linkový výstup pro archivaci dat a pre-out výstup RCA i XLR pro bi-amping.

Plinius HIATO - INTEGROVANÝ ZESILOVAČ - katalog ke stažení (160K)

další fotografie:
INTEGROVANÝ ZESILOVAČ HIATO INTEGROVANÝ ZESILOVAČ HIATO INTEGROVANÝ ZESILOVAČ HIATO INTEGROVANÝ ZESILOVAČ HIATO INTEGROVANÝ ZESILOVAČ HIATO INTEGROVANÝ ZESILOVAČ HIATO - ovladač

Technické údaje

Výkon:2 x 300W RMS do 8 Ohmů trvale. Oba kanály buzeny od 20 Hz do 20 kHz
Frekvenční rozsah:20Hz-20kHz ± 0.2dB, -3dB na 70kHz
Zkreslení:Typicky < 0.05% THD při jmenovitém výkonu. 0.2% THD a IM nejhorší případ před přebuzením zesilovače
Výstupní proud:50A krátkodobě pro jeden kanál (chráněno pojistkou)
Doba přeběhu:typicky 5µs
Brum a šum:90dB pod jmenovitým výkonem od 20Hz to 20kHz
Vstupní impedance:47 kOhm (pro všechny vstupy)
Rozměry:výška 170mm, šířka 450mm, hloubka 453mm
Hmotnost:27.5kg
Barva:stříbrný nebo černý elox

Poznámka: Technický popis a specifikace se může změnit kdykoliv bez oznámení.

PHONO VSTUP (RCA vstup)

Nastavitelný zisk::50dB, 56dB, 60dB, 66dB
Nastavitelná impedance::47k, 470R, 100R, 47R, 22R
Frekvenční rozsah::20Hz to 20kHz +/-0.2dB
Odstup signál/šum::-80dB (A) při 5 mV na vstupu
Zkreslení::<0.01% THD v úrovních před přebuzením