PŘEDZESILOVAČ PHONO KORU

Plinius KORU - PHONO PŘEDZESILOVAČ

Uplynulo již deset let od představení předzesilovače PLINIUS Jarrah. Je těžké uvěřit, že tento vynikající phono předzesilovač si celou dobu udržel pověst jednoho z nejlepších předzesilovačů, a to bez jakýchkoliv úprav a změn.

Zájem o reprodukci z gramofonových desek rozhodně neklesá a poptávka po systémech na phono bázi je ohromná. Proto je čas, aby PLINIUS tým představil nový, moderní phono předzesilovač, který uspokojí požadavky dnešních milovníků hudby.

Je samozřejmé, že každý nový produkt musí svým vzhledem odpovídat novému designu PLINIUS. Náš hlavní designér Ross Stevens navrhl pro Koru obloukové šasí s malým zakřivením. Tohle šasí je ve skutečnosti „dva v jednom“, což umožňuje fyzicky oddělit napájení od zesilovacího okruhu.

Napájení jsme věnovali zvláštní pozornost – pyšní se virtuální baterií s kapacitou více než 100.000 mikro Faradů a vynikající dvoufázovou regulací. To zaručuje velmi nízkou impedanci a proto i extrémně přesné napájení zesilovacích obvodů.

Zesilovací a vyrovnávací obvod je specifický pro tento nový phono předzesilovač, který používá ty nejmodernější komponenty pro přesnost a dlouhou životnost. Je možné použít prenosku s pohyblivými cívkami s nízkou impedancí (MC) a přenosku s pohyblivými magnety (MM), a jednotlivá nastavení lze regulovat na zadním panelu.

Vstup (RCA) a XLR výstupy jsou přesně zpracovávány a díky pasivní vysokofrekvenční a aktivní nízkofrekvenční ekvilizaci poskytuje Koru tu nejlepší možnou stabilitu.

Koru reprodukuje i ty nejjemnější detaily přesně a přirozeně tak, že máte pocit, jako byste byli přímo v hledišti.

PLINIUS Koru je předurčen stát se klasikou. Je k dostání v provedení černý nebo stříbrný elox, takže začlenit jej do systému s ostatními přístroji není problém.

Plinius KORU - PHONO PŘEDZESILOVAČ - katalog ke stažení (120K)

další fotografie:
PŘEDZESILOVAČ PHONO KORU PŘEDZESILOVAČ PHONO KORU PŘEDZESILOVAČ PHONO KORU

Technické údaje

Vstup: RCA
Nastavitelný zisk: 50 dB, 56 dB, 60 dB, 66 dB
Nastavitelná zátěž: 47kOhm, 22 kOhm, 1 kOhm, 470 Ohm, 220 Ohm, 100 Ohm, 47 Ohm, 22 Ohm
Vstupní kapacita: nastavitelná 100pF, nebo 570pF
Frekvenční rozsah: 20Hz až 20kHz ±0.2dB pro RIAA specifikace
Poměr signál k šumu: -80 dB při 5 mV na vstupu
Zkreslení: < 0.01% THD pro všechny úrovně před přebuzením
Rozměry: výška 85mm, šířka 450mm, hloubka 400mm
Hmotnost: 6,5kg
Barva: stříbrný nebo černý elox

Poznámka: Technický popis a specifikace se může změnit kdykoliv bez oznámení.